Fizjodyspenser Nouvag MD 11

Oferujemy Państwu możliwość zakupu najnowszego fizjodyspensera renomowanej, szwajcarskiej firmy NOUVAG. Model MD 11 to następca popularnego fizjodyspensera MD 10 i wcześniejszych modeli z serii 7000/8000. Dzięki zastosowaniu większości nowych rozwiązań z większego MD 30, czyli tej samej obudowy i czytelnego wyświetlacza a przede wszystkim tego samego mikrosilnika implantologicznego, najnowszy model fizjodyspensera Nouvag to proste i niezawodne narzędzie pracy, niezbędne w każdej praktyce stomatologicznej.

Fizjodyspenser MD 11 został zaprojektowany z myślą o ergonomii i wygodzie użytkowania, dzięki czemu doskonale sprawdza się w intensywnej eksploatacji. Jest on przykładem wykorzystania zaawansowanych technologii w służbie stomatologii. Urządzenie charakteryzuje wysoka jakość wykonania, możliwość zaprogramowania wielu trybów pracy i doskonałe parametry użytkowe: zakres prędkości obrotowej silnika 300 – 40’000 obr., 70 Ncm maksymalnego momentu obrotowego na kątnicę 20:1 z graficzną kontrolą momentu obrotowego na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym.

Najnowszy model skutecznie wspiera pracę stomatologa w zakresie zabiegów implantologicznych, gwarantując wysoki poziom precyzji i komfort obsługi. Urządzenie jest dostępne na zamówienie w naszym sklepie.

Marzysz o nowym, pięknym uśmiechu? Doskonałym rozwiązaniem będzie odbudowa zębów przy pomocy usługi proteza Poznań oraz implanty Poznań. Wykwalifikowani specjaliści z kliniki stomatologicznej Stankowscy-Białach wykonają ją dla Ciebie!