Aseptico AEU-7000

.Mikrosilnik Implanto-Endo-Chirurgiczny AEU-7000. Wynik 30 letniego doświadczenia Aseptico w budowie mikrosilników implantologicznych. To jeden z najmocniejszych i najbardziej wszechstronnych mikrosilników implantologicznych na rynku. Oferuje on regulowany moment obrotowy i może być stosowany w implantologii, chirurgii i zastosowań endodontycznych. Światowa reputacja Aseptico jako producenta silnego i niezawodnego sprzętu stomatologicznego gwarantuje niezawodność i wydajność na długie lata. Przełożenia kątnic typu E: 1:5; 1:2; 1:1; 8:1 i 20:1. Kalibracja  z zaawansowaną technologią gwarantuje dokładne odroty i momenty wraz odczytem aktualnego przełożenia (Dla kątnic 16:1 do 32:1 do impantologii i 4:1 do 16:1 w Endodoncji). 6 ustawień programów pracy i możliwość własnych ustawień. Aktualizowalne oprogramowanie. Zintegrowana i łatwa w obsłudze pompa.

Regulowane momenty aż do 60 Ncm pozwalają na pełną pracę jedną końcówką w implantologii i chirurgi. W endodoncji do 1000gcm przy użyciu kątnicy 8:1. Przełączanie funkcji Endo do Implant jednym przyciskiem.

Mocny, sterylizowalny bezszczotkowy motor 40000 obr/min. Auto-Stop i Auto-Stop-odwrotne obroty dla Endo 

Kształt obudowy daje łatwość utrzymania w czystości. Duży, jasny i czytelny ekran to łatwość obsługi dla lekarza.

Motor i rurki sterylizowalne do 134°C.

Opcje: AE-70V – Zestaw przycisów nożnych do sterowania bez użycia rąk (Zmiana obrotów, Włączanie pompy, Kierunek obrotów, Wybór programu, Momentów)

Marzysz o nowym, pięknym uśmiechu? Doskonałym rozwiązaniem będzie odbudowa zębów przy pomocy usługi proteza Poznań oraz implanty Poznań. Wykwalifikowani specjaliści z kliniki stomatologicznej Stankowscy-Białach wykonają ją dla Ciebie!