FOTONA LightWalker ST-E

Oferujemy do sprzedaży laser stomatologiczny Fotona LightWalker ST-E – uniwersalny laser do zabiegów na tkance twardej. Dostępny jest w 3 wersjach wyposażeniowych:

  1. LightWalker ST-E Standard – Laser Er:YAG do wykonywania zabiegów na tkance twardej. Kolorowy ekran dotykowy, menu w języku polskim, wbudowany kompresor. Kątnica laserowa Er:YAG w zestawie.
  2. LightWalker ST-E Expert – Wyposażenie wersji Standard + kątnica do wybielania zębów TouchWhite oraz końcówki kontaktowe TIPS w zestawie.
  3. LightWalker ST-E Expert Plus – Wyposażenie wersji ST-E Expert + dodatkowa kątnica Er:YAG

Najlepsza długość fali laserowej do zabiegów na tkankach twardych.

Laser LightWalker ST-E to najnowszej generacji system charakteryzujący się długością fali Er:YAG. Długość fali w laserze stomatologicznym cechuje się największą prędkością borowania w tkance twardej. Dzięki temu zabieg przeprowadzony jest szybciej i skuteczniej w porównaniu do innych laserów oraz metody tradycyjnej opracowania ubytków wiertłem. Laser Er:YAG charakteryzuje się najwyższą absorpcją w wodzie, to pozwala w sposób efektywny przygotować i opracować ubytki w zębie do dalszego leczenia.

Ergonomia i funkcjonalność obsługi urządzenia.

Lasery LightWalker ST-E to systemy wyposażone w najlepsze elementy, które czynią je lepiej wykonanymi i najlepiej funkcjonującymi systemami laserowymi na świecie. Lasery wyposażone są w łatwy w użytkowaniu ekran dotykowy
z regulowanym kątem nachylenia. Dzięki zintegrowanemu zbiornikowi sprayu wodnego nie ma konieczności podłączania lasera do źródła wody, co zwiększa mobilność i łatwość użycia systemu. Zbiornik jest poręcznie umieszczony w tylnej części obudowy, co ułatwia dostęp w przypadku konieczności uzupełnienia. Dodatkowo laser wyposażony jest w system podgrzewania wody, co zapobiega reakcjom nadwrażliwości na zimno u pacjentów. LightWalker ST-E wyposażony jest w bezprzewodowy przełącznik nożny, co zapobiega niepotrzebnemu plątaniu się kabli na podłodze gabinetu.

Krótsze i skuteczniejsze leczenie

Zastosowanie urządzenia LightWalker ST-E powoduje, że procedury trwają zazwyczaj krócej, są łatwiejsze w wykonaniu i bardziej skuteczne. Laseroterapia z natury ma charakter mało inwazyjny, a LightWalker ST-E przenosi tę koncepcję w nowy wymiar. Praca z laserem jest mniej stresująca dla pacjenta, ponieważ ból i krwawienie są minimalne, o ile w ogóle wystąpią. Lasery LightWalker ST-E są tak delikatne podczas opracowywania ubytku i w trakcie większości procedur na tkankach twardych, że pacjenci rzadko wymagają jakiegokolwiek znieczulenia. Światło lasera umożliwia bezkontaktową pracę bez towarzyszącego dźwięku borowania, co stwarza
o wiele bardziej komfortowe warunki dla pacjentów, zwłaszcza dzieci.

Szerokie możliwości zastosowań

Lasery LightWalker ST-E mają najbardziej obszerną listę zastosowań klinicznych ze wszystkich laserów stomatologicznych dostępnych na rynku. Szeroki wybór kątnic zarówno z końcówkami światłowodowymi, jak i bez nich, zapewnia nieograniczone możliwości zastosowań klinicznych. LightWalker oferuje najwyższe standardy leczenia stomatologicznego, a równocześnie prostotę zastosowania.

Polecamy skontaktować się z kliniką Stankowscy-Białach, w której wykwalifikowani specjaliści z największą starannością dobierają i wykonują protezy stomatologiczne a także wszelkie rodzaje mostów protetycznych w ramach usług protetyka Poznań. Ponadto są specjalistami w zakresie usług implanty Poznań.